Vēl divus gadus: Par Eurovent produktu grupas "Gaisa filtri" (PG-FIL) priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Dr. Marc Schmidt.

Korporatīvās ziņas

Blogs

Ar prieku paziņojam, ka mūsu cienījamais kolēģis Dr. Marks Šmits (Dr. Marc Schmidt) (Vice President Technologies Europe) ir vienbalsīgi atkārtoti ievēlēts par Eurovent produktu grupas "Gaisa filtri" priekšsēdētāju. AAF uzņēmumu grupa apsveic Marku ar atkārtotu ievēlēšanu un aktīvi atbalstīs viņu un Eurovent turpmākajos uzdevumos, kas saistīti ar gaisa kvalitātes uzlabošanu.

Pēc ievēlēšanas amatā Marks paskaidroja par produktu grupas "Gaisa filtri" nākotnes mērķiem: "Mūsu mērķis ir arī turpmāk veicināt pieaugošo sabiedrības izpratni par tīra gaisa vērtību, piemēram, izmantojot mūsu notiekošo sociālo mediju kampaņu par iekštelpu gaisa kvalitāti (IAQ). Turklāt mēs apspriežam, kā absorbcijas filtrus var izmantot saprātīgi, lai uzlabotu IAQ. Vēl viens svarīgs temats ir gaisa filtru Vides produktu deklarācija (EPD). Tas nozīmē, ka nākotnē gaisa filtri tiks aplūkoti ne tikai no filtra veiktspējas un energoefektivitātes viedokļa, bet arī no ilgtspējas viedokļa."

Marku atbalstīs Tomass Cēzars, kurš ir atkārtoti ievēlēts par grupas priekšsēdētāja vietnieku. Eurovent produktu grupa "Gaisa filtri" aptver gaisa filtrus un ar tiem saistītos produktus. Tā bieži darbojas sadarbībā ar citām Eurovent produktu grupām, kas aptver produktus, kuros integrēti gaisa filtri. To atbalsta Eurovent dalībvalstu apvienības valstu līmenī. Grupas galvenie uzdevumi ir Eiropas un valstu tiesību aktu aizstāvēšana, EN, ISO un Eurovent standartizācijas izstrāde un vispārēja nozares un tās eksporta iniciatīvu veicināšana.

Pilna Eurovent plašsaziņas līdzekļu pakete ir pieejama šeit https://eurovent.eu/?q=articles/schmidt-and-caesar-chair-pg-fil-next-term 

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page