Sensor 360®

Inovatīva IoT Platforma

Jaunākās paaudzes uzraudzības un pārvaldības rīks Sensor360 sniedz lietotājiem iespēju pamatīgāk izprast gaisa filtrēšanas kvalitāti un plānot filtrēšanas sistēmas pārvaldīšanu un uzturēšanu pilnīgi jaunā veidā. Sensor360 ir Pirmā IoT (lietu interneta) patentēto tehnoloģiju platforma ēku filtrēšanas sistēmu efektivitātes noteikšanai, uzraugot partikulāro daļiņu koncentrāciju gaisā. Turklāt, monitorējot gaisa spiediena kritumu, ēku apsaimniekotāji var plānot filtru nomaiņas grafiku, tādā veidā garantēti izvēloties filtrus ar vislielāko enerģijas efektivitāti.

Ar baterijām darbināmie sensori mēra partikulāro daļiņu koncentrāciju gan nefiltrētā gaisā, gan Iekštelpu Gaisa Kvalitāti (IAQ). Gaisa spiediena monitori tiek integrēti ēkas esošajā gaisa apstrādes sistēmā, lai fiksētu datus un nodrošinātu ēku apsaimniekotājiem ērtu paņēmienu gaisa filtru darbības uzraudzībai, arī tad, kad tuvojas optimālais filtra nomaiņas brīdis. Visi šie sensori ir savienoti ar tīklu un vadāmi ar aplikācijas palīdzību, kuru var lietot telefonā, planšetē vai datorā. Gaisa kvalitātes monitoringa displeju var izvietot arī ēku vestibilos vai citās redzamās vietās. 

 

Informācijas iegūšana par gaisa filtru darbību ir tikpat vienkārša, kā tās iegūšana mobilā tālruņa lietotnē - Sensor360, ko var pielāgot ar lietotāja paša izvēlētiem brīdinājumiem. Rīks Sensor360 nodrošina nepārtrauktu ēkas iekštelpu gaisa uzraudzību, piedāvājot tūlītēju filtru sistēmas veiktspējas uzraudzību, automātisku spiediena krituma un PM1, PM2,5 un PM10 daļiņu koncentrācijas uzraudzību.

Tas novērš nepieciešamību manuāli monitorēt un apkopot filtru datus - lietotne Sensor360 sūta brīdinājumus, ka daļiņu līmenis ir nepieņemamā koncentrācijā. Tādējādi lietotājam tiek sniegta iespēja atrisināt iespējamās IAQ problēmas, pirms tās sākušas negatīvi ietekmēt ēkas iemītniekus. 

 

 

Ēku nomnieki var redzēt filtrētā, ieelpotā gaisa kvalitātes mērījumus, aplūkojot šo informāciju Sensor 360 vestibilu displejos. Tajos atrodama informācija gan par iekštelpu, gan āra gaisa daļiņu līmeni. Vestibila displeji dod iespēju katram, kurš sper soli objektā, iegūt informāciju par to, ka viņš atrodas tīrā, veselīgā vidē. Tas dod potenciālu uzlabot darba ņēmēju produktivitāti un apmierinātību ar darbu, kā arī palielināt klientu apmierinātību. 

Izmantojot Sensor360 objektu apsaimniekotāji var palielināt savu kapacitāti un samazināt nomnieku sūdzību skaitu, vienlaicīgi nodrošinot IAQ. Neviens cits pašlaik tirgū pieejamais rīks nenodrošina šāda līmeņa datu apjomu, specifiku un vienkāršumu lietošanā. Ar Sensor360 lietotājs var optimizēt profilaktisko apkopju plānošanu, ietaupīt naudu, samazināt risku un iegūt laiku.

Sazinieties ar savu AAF / Dinair pārstāvi, lai uzzinātu, kā viedās monitoriēšanas tehnoloģijas, tostarp TCO Diagnostic® un Sensor360®, var uzlabot Jūsu rezultātus.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page