Filtrēšanas Risinājumi Oriģinālo Iekārtu ražotājiem

Jūs varat koncentrēties uz savu biznesu - jo mēs koncentrējamies uz jūsu produktiem

Filtrēšanas Risinājumi Oriģinālo Iekārtu ražotājiem

Jūs varat koncentrēties uz savu biznesu - jo mēs koncentrējamies uz jūsu produktiem

Mēs sadarbojamies ar oriģināliekārtu (OEM) ražotājiem visā pasaulē

Dinair un AAF ir padziļināta izpratne par oriģināliekārtu ražotāju (OEM) izaicinājumiem un iespējām. Šī izpratne un tehniskās spējas padara mūs par vēlamu partneri ilgtspējīgu gaisa filtru jomā oriģināliekārtu ražotājiem.

Neatkarīgi no tā, vai ražojat iekārtas padeves, procesu vai augstas tīrības pakāpes gaisa nodrošināšanai, vai arī jūsu iekārtas attīra izplūdes gaisu - mūsu risinājumi palīdz uzlabot jūsu gala produkta veiktspēju. Jūs meklējat vienas pieturas aģentūru - mums ir iespējas nodrošināt atbalstu visā produkta dzīves ciklā.

Mūsu apkalpotie oriģināliekārtu ražotāji ražo:

  • HVAC iekārtas
  • Kabīnes gaisa sistēmas
  • Putekļu sūcēji
  • Gaisa attīrītāji
  • Izolatori
  • Gaisa dušas
  • Sterilizācijas tuneļi
  • Stacionārās un centrālās miglas, dūmu un dūmu nosūcēju iekārtas
  • Gaisa piesārņojuma kontroles iekārtas
  • Smaku un korozijas kontroles iekārtas

 

Mēs atbalstām oriģināliekārtu ražotājus, lai no viņu ražotajām iekārtām iegūtu vislabāko. Izstrādājot OEM produktus, mēs koncentrējamies uz galvenajiem parametriem, kas ietaupa laiku un naudu, vienlaikus samazinot risku ikdienas ekspluatācijas laikā. Saprātīga izmaksu struktūra ir mūsu darbības nerakstīta vadlīnija.

 

 

Lai sasniegtu augstu produktivitāti un labsajūtu, ir ļoti svarīgi uzturēt gaisa kvalitāti rūpnieciskajā vidē.

Sliktai gaisa kvalitātei ir liela ietekme uz rūpnieciskās ražošanas procesu un šajās iekārtās ražoto produktu kvalitāti.

Mēs esam eksperti rūpniecisko putekļu, miglas un dūmu savācēju jomā, kas aptur piesārņotāju iekļūšanu darba telpā un ārējā gaisā, radot drošāku un tīrāku vidi, un atbalstām oriģināliekārtu ražotājus, piedāvājot labāko iespējamo filtru konfigurāciju, lai panāktu labāko iekārtu veiktspēju - ekspluatācijas un apkopes laikā.

Augstas tīrības pakāpes procesu gaisa kvalitātes pārvaldība var būt sarežģīts uzdevums, jo pat sīki faktori var radīt nopietnas sekas. Piesārņots gaiss var izraisīt dārgus pārstrādes darbus un pat ražošanas līniju vai veselu iekārtu slēgšanu. Mēs atbalstām oriģināliekārtu ražotājus tīra gaisa sistēmu izstrādē, kas samazina risku un vienlaikus ietaupa laiku un naudu gala lietotājiem.

 

 

Mūsu filtrēšanas produkti droši atdala putekļus un gāzes no izplūdes gaisa neatkarīgi no filtrēšanas pielietojuma veida un attiecīgajām specifiskajām putekļu īpašībām. Balstoties uz mūsu visaptverošajām zināšanām par pielietojumu, mēs atbalstām oriģināliekārtu ražotājus, lai noteiktu pareizo filtrēšanas risinājumu, tādējādi samazinot ietekmi uz vidi līdz zemākajam līmenim.

Sazinieties ar mūsu starptautisko oriģināliekārtu ražotāju komandu, lai uzzinātu vairāk par mūsu iespējām.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:

(+371) 25 603 533
- Mon – Fri 8:00 – 17:00 (GMT+2)
- tikai darba dienās

vai atrodiet lokālos pārstāvjus

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page