DINAIR/AAF pamatnostādnes

Visam DINAIR/AAF biznesam ir cieša saikne ar mūsu mātes uzņēmumu Daikin Industries, tāpēc mēs esam ieviesuši uz cilvēkiem vērstu pārvaldību (PCM). PCM filozofijas principi atzīst darbinieku vērtību, komandas darba, attīstības, individuālo iespēju un demokrātiskas vadības nozīmi.

 

Vai Jums ir kādi jautājumi?

Sīkāka informācija par karjeru DINAIR/ AAF ir atrodama zemāk.

AAF International un DINAIR  ir viens un tas pats uzņēmums, un kopā veido vienu no pasaulē lielākajiem gaisa filtru ražotājiem, kas darbojas 22 valstīs, četros kontinentos. Apmeklējiet  DINAIR/AAF uzņēmuma lapu, lai iegūtu vairāk informācijas.

Dodaties uz mūsu darbā pieņemšanas portālu - šeit jūs atradīsiet visas jaunākās vakances, kā arī informāciju par to, kā pieteikties uz katru amatu.

Lūdzu nesūtiet CV vai pieteikumus, izmantojot lapu "sazinieties ar mums".

Aktuālo vakanču saraksts pieejams ŠEIT.

DINAIR/AAF saprot, cik svarīgs ir darba un privātās dzīves līdzsvars. Mēs piedāvājam elastīgu darba laiku (lielākajā daļā amatu) un mēs ļoti labi apzināmies garīgās veselības, profesionālās izaugsmes un cilvēka labsajūtas nozīmi.

DINAIR/AAF International piedāvā konkurētspējīgu un visaptverošu atalgojumu, kā arī pabalstu sistēmu, lai piesaistītu talantīgākos darbiniekus, kas stiprinās mūsu uzņēmumu.

Precīza informācija ir atkarīga no vietas un amata, uz kuru piesakāties. 

DINAIR/AAF nekas nav svarīgāks par darbinieku drošību. Mēs esam apņēmušies stiprināt savu drošības kultūru, nepārtraukti uzlabojot drošības nostādnes, mācoties un ieviešot inovācijas darba drošības risinājumos. Tas ietver drošības apmācības darbiniekiem un drošības jautājumu izvirzīšanu mūsu darbību mērķu augšgalā.

Mēs cenšamies radīt daudzveidīgu, vienlīdzīgu un iekļaujošu darba vidi, kurā ikviens jūtas gaidīts, novērtēts un cienīts. Mēs uzskatām, ka mūsu spēks ir mūsu daudzveidībā, un esam apņēmušies piesaistīt, attīstīt un noturēt darbiniekus ar dažādu izcelsmi un pieredzi. 

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page