Dinair

 

SIA Dinair Filton tika dibināts 2006. gada 8. februārī. Dinair Filton ir Zviedrijas uzņēmuma Dinair Group meitas uzņēmums. Pēdējo 3 gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par lielāko gaisa filtru ražotāju Baltijas valstīs. Uzņēmumā Dinair strādā zinoši un izglītoti projektu vadītāji ar ilggadīgu pieredzi filtru biznesā. Daudzi no Dinair produktiem tiek radīti pēc klientu specifiskajiem un nestandarta pieprasījumiem. Dinair speciālisti iesaka piemērotākos risinājumus, lai apmierinātu katra klienta vajadzības. Kompānijai Dinair ir vairāk kā 30 gadu pieredze gaisa filtru ražošanā un gaisa attīrīšanā. Mēs izstrādājam un ražojam gaisa filtrus ventilācijas iekārtām, industriālajām putekļu atdalīšanas iekārtām un oriģinālo iekārtu ražotājiem. Filtri pasargā iekārtas un apkārtējo vidi no izmešiem, kā arī uztur iekštelpās tīru gaisu.

2016.gada beigās Dinair Group tika pievienota AAF International grupai.

AAF International (American Air Filter) ir ar vairāk kā 90 gadu pieredze filtru ražošanā. Uzņēmums darbojās kopš 1921. gada.

AAF International darbojas 22 valstīs. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Louisville, Kentucky (USA). AAF International mātes uzņēmums Daikin Industries, kura galvenais birojs atrodas Osakā, Japānā.

Daikin Industries ir diversificēta starptautiska ražošanas kompānija un pasaules līderis gaisa kondicionēšanas jomā.

AAF piedāvā visplašākās globālās ražošanas iespējas un prasmes gaisa filtrēšanas nozarē, kur katrai no ražotnēm ir īpaši izstrādāts projekts, lai ražotu un testētu sarežģītākos tīra gaisa risinājumus. Turklāt katrs aprīkojums ražots atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes un darbības standartiem. AAF mērķis ir izcilība katrā no ražotajiem produktiem.

Tīrs gaiss patiesībā ir mūsu pastāvēšanas galvenais mērķis. Tas ir mērķis, ko mēs cenšamies sasniegt ar saviem produktiem un savu darbu. Turklāt, cik vien iespējams, efektīvā, gudrā un videi draudzīgā veidā. Tīrs gaiss ir priekšnoteikums tam, lai cilvēki justos labi, lai tehnika un vide funkcionētu nevainojami, un mēs to cenšamies nodrošināt. Lai apmierinātu dažādās prasības, ko izvirza tirgus, mēs izstrādājam un ražojam individuālus filtru risinājumus, kas ne tikai nodrošina mūsu klientiem labāku vidi, bet arī palielina viņu konkurētspēju. Mēs iestājamies par sabalansētu filtru izvēli un sniedzam jums iespēju uzturēties vidē ar tīru gaisu. Pateicoties mūsu plašajai kompetencei un lielajai pieredzei, mēs varam palīdzēt padarīt ražošanas procesus funkcionālākus un ekonomiski efektīvākus. Tas ļauj mums nodrošināt augstu kvalitāti un pielāgot produktus dažādām vajadzībām.

Sortimentā ietilpst visu veidu filtri: filtru ieliktņi, priekšfiltri, aktīvās ogles un ķīmiskie filtri, paneļu filtri, kompaktie filtri, spilventiņi, ruļļi, HEPA filtri, filtru patronas, filtri mājokļu ventilācijai un, protams, mūsu videi draudzīgie filtri ”GreenFlo”, kā arī daudz kas cits.

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page