Veselības aprūpe

Veselīgas un komfortablas vides nodrošināšana slimnīcām

Iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) ir būtiska pacientu un darbinieku drošībai. Tīrs gaiss ir ļoti svarīgs elements slimnīcu un veselības aprūpes iestāžu darbībā, lai aizsargātu pacientus, personālu un apmeklētājus noslimībām un infekcijām, kas tiek pārnestas gaisā, kā arī nodrošinātu komfortablu un veselīgu vidi bez liekām smaržām. Telpu gaisa kvalitāte (IAQ) iestādē (attiecībā uz gaisu, ko elpo ēkas iemītnieki) ir ļoti svarīga, jo pacientiem ir novājināta imūnsistēma, līdz ar to padarot tos uzņēmīgākus pret dažādiem kaitīgiem ārējās vides kairinājumiem.

 

 

Saskaroties ar potenciāli lipīgu pacientu un viņa ģimenes locekļiem, obligāti ir jāsamazina riski, izolējot gaisā esošos piesārņojumus, kas rodas iestādē un ārpus tās. Kaitīgās vielas ne tikai ietekmē pacientu un slimnīcas darbinieku veselību, bet korozīvās gāzes arī var sabojāt HVAC vienības, vadības telpas un elektroniskos instrumentus, diagnostikas iekārtas, rentgena iekārtas un biroja aprīkojumu.

 

 

Rūpīgs jūsu filtrēšanas sistēmu gaisa filtru audits ir pirmais solis, ko AAF International veic, lai sniegtu jums profesionālus norādījumus un analīzi par gaisa kvalitāti, riska samazināšanu un iespējamiem izmaksu ietaupījumiem. Veicot šo auditu, mūsu mērķis ir labāk izprast jūsu pašreizējo stāvokli un visas gaisa filtrēšanas vajadzības, pielietojumus un mērķus attiecībā uz kopējo gaisa kvalitāti. Šī pielāgotā gaisa filtrēšanas aptauja var sniegt jums ievērojamas priekšrocības, palīdzot samazināt riskus un ietaupīt gan naudu, gan laiku.

Noklikšķiniet šeitlai jau šodien ieplānotu savu auditu!

 

 

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page