Veselības aprūpe

Veselīgas un komfortablas vides nodrošināšana slimnīcām

Veselības aprūpe

Veselīgas un komfortablas vides nodrošināšana slimnīcām

Iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) ir būtiska pacientu un darbinieku drošībai. Tīrs gaiss ir ļoti svarīgs slimnīcu un veselības aprūpes iestāžu darbībā, lai aizsargātu pacientus, personālu un apmeklētājus no gaisa pārnēsātām slimībām un infekcijām, kā arī nodrošinātu komfortablu, veselīgu un bez smaržas vidi. Telpu gaisa kvalitāte (IAQ) iestādē, kas attiecas uz gaisu, ko elpo ēkas iemītnieki, ir ļoti svarīga, jo pacientiem ir nomākta imūnsistēma, padarot tos uzņēmīgākus pret nelabvēlīgu ietekmi uz veselību.

 

 

Saskaroties ar potenciāli lipīgu pacientu un viņu ģimeņu apmeklējumiem, obligāti ir jāsamazina riski, noņemot gaisā esošos piesārņotājus, kas rodas iestādē un ārpus tās. Papildus piesārņojošo vielu ietekmei uz pacientiem un slimnīcu darbiniekiem, korozīvās gāzes var sabojāt HVAC vienības, vadības telpas un elektroniskos instrumentus, diagnostikas iekārtas, rentgena iekārtas un biroja aprīkojumu.

 

 

Rūpīgs jūsu filtrēšanas sistēmu gaisa filtru audits ir pirmais solis, ko AAF International veic, lai sniegtu jums profesionālus norādījumus un analīzi par gaisa kvalitāti, riska samazināšanu un iespējamiem izmaksu ietaupījumiem. Mūsu mērķis, veicot šo auditu, ir labāk izprast jūsu pašreizējo stāvokli un pilnīgas gaisa filtrēšanas vajadzības, lietojumus un mērķus attiecībā uz kopējo gaisa kvalitāti. Šī pielāgotā gaisa filtrēšanas aptauja var sniegt jums ievērojamas priekšrocības, palīdzot samazināt riskus un ietaupīt gan naudu, gan laiku.

Click here to schedule your audit today!

 

 

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page