Smaku Kontrole

Filtrēšanas Risinājums Nepatīkamu Smaku Efektīvai Kontrolei


Smaku kontrole ir būtiska vides problēma daudzās nozarēs un uzņēmumos, tostarp notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, pansionātos, slimnīcās, restorānos un lidostās.

Rūpnieciskā notekūdeņu attīrīšana rada smakas, kas var būt spēcīgas, noturīgas un radīt neērtības tuvumā esošajiem iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Sakarā ar grūtībām, ko rada milzīgais ķimikāliju daudzums, ko izmanto nozares visā pasaulē, smaku kontrole process nepārtraukti attīstās. Slimnīcas saskaras ar smakām no helikopteriem, pansionāti - ar atkritumu nepatīkamajiem aromātiem. Gaisa tranporta emisijas, pasažieru transportlīdzekļi un lidostu pakalpojumi ievērojami veicina piesārņojumu un nepatīkamo smaku pārpilnību termināļos un kontroles posteņos. Restorāniem tostarp jācīnās ar smakām no virtuves un nepatīkamo atkritumu aromātu.

Kā viens no pasaules lielākajiem komerciālo un rūpniecisko gaisa filtru ražotājiem, AAF / Dinair ražo plašu produktu klāstu gaisā esošo daļiņu un gāzveida piesārņotāju attīrīšanai un kontrolei. Tā kā nepieciešamība pēc tīra gaisa ir universāla, AAF / Dinair izstrādā gaisa filtrēšanas produktus, kas paredzēti izmantošanai visu veidu gaisa filtrēšanas sistēmās - no īpaši tīra gaisa elektronikas un farmaceitiskās ražošanas jomas līdz infekciju izplatības novēršanai slimnīcās. AAF / Dinair komanda ar augsti kvalificētiem gas-phase nozares profesionāļiem apvienojumā ar apjomīgu gaisa filtrēšanas pieredzi kvalificējas kā unikāls spēlētājs gaisa filtrēšanas risinājumu projektēšanā.

AAF / Dinair ir nostiprinājis vadošo pozīciju nozarē, izstrādājot savu novatorisko SAAF ™ (izrunā kā “SAFE”) produktu līniju, kas paredzēta, lai samazinātu vai likvidētu kaitīgos gāzveida piesārņotājus. Kombinācijā ar mūsu zināšanām gaisa daļiņu filtrēšanā SAAF ™ produkti un metodes ļauj mums izstrādāt unikālus un efektīvus filtrēšanas risinājumus, lai aizsargātu cilvēkus, procesus un iekārtas.

The SAAF™ produktu līnijai ir šādas īpašības:

  • Ķīmiskā filtrēšanas materiāla kasetes ar izcilu blīvējumu un enerģijas ietaupījumu. Šīs kasetes sader ar lielāko daļu esošo iekārtu. Korpusi ir veidoti tā, lai darbotos klusi un būtu izturīgi. 
  • Pilnīga ķīmiskā filtrēšanas materiāla līnija - adsorbenti, oksidētāji un maisījumi, kas konfigurēti un ražoti mūsu pasaules līmeņa globālās pētniecības un attīstības komandu uzraudzībā.
  • Vides mērījumi, kas saistīti ar ISA standartu S71.04: “Vides apstākļu procesu mērīšanas un kontroles sistēmām. Gaisa piesārņotāji, lai noteiktu piesārņotāju veidus un to relatīvo koncentrāciju.”
  • RoHS Atbilstoša Korozijas Kontrole
  • Visaptveroša, nozares vadošā programmatūra-SAAF ™ Tech Tools analizē pielietojumu, izstrādā risinājumus, konfigurē aprīkojumu un datu nesējus, kā arī sniedz pilnīgu tehnisko pārskatu

 

Neviens cits uzņēmums nepiedāvā šādu pieredzes, zināšanu, inovāciju un iespēju kombināciju, lai apkarotu gaisā esošos piesārņotājus, gāzveida daļiņas un piedāvātu labākos tīra gaisa risinājumus.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Produkti & Risinājumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page