Farmācija

Nodrošina visaugstāko aizsardzību tīrām telpām un citām augstas tīrības pakāpes ražošanas zonām.

Farmācijas nozarē ir noteiktas stingras prasības attiecībā uz gaisa tīrības līmeni, jo gaisa piesārņojums tieši ietekmē farmaceitisko produktu kvalitāti. Jebkas, kas varētu nonākt tiešā saskarē ar farmaceitisko produktu, var potenciāli radīt piesārņojuma risku.

Šo risku samazināša īpaši attiecas uz aseptiski sagatavotām parenterālām zālēm (piemēram, injekcijām un infūzijām), jo to ražošanā nav pieļaujams nekāds piesārņojums, pretējā gadījumā var rasties nopietns kaitējums vai dzīvībai bīstami veselības apdraudējumi pacientam.

Dzīvotspējīgo un dzīvotnespējīgo daļiņu kontrole ir ļoti svarīga daudzos procesu posmos farmācijas nozarē. Tikpat svarīga ir arī cilvēku aizsardzība pret bīstamiem vai spēcīgiem savienojumiem. AAF piedāvā plašu pieplūdes, izplūdes un recirkulācijas gaisa korpusu un filtru veidu klāstu, kas atbilst katram pielietojumam.

 

 

Tīrs gaiss nav iespējams bez rūpīgi izvēlētas un droši funkcionējošas gaisa filtrēšanas sistēmas. Uzstādīto gaisa filtru (augstas efektivitātes HEPA filtru vai priekšfiltru) veiktspēja nosaka, cik efektīvi tiek kavēta kaitīgā piesārņojuma iekļūšana gaisa plūsmā uzņēmumā vidē.

 

Tomēr, ja gaisa filtru atlases procesā netiek ņemtas vērā arī attiecīgā ražojuma ekspluatācijas izmaksas, iekārtas var tikt pakļautas nevajadzīgiem riskiem un izdevumiem.

Filtra Elements

Korpusi un Aprīkojums

Servisi

Tīro telpu attēlošana 1

AstroHood II

AstroHood II korpusi ir paredzēti HEPA/ULPA filtriem ar hermētiķi vai gēla blīvi.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu AstroHood II.

AstroHood III

AAF / Dinair AstroHood III TM filtrs ir autonoma filtrēšanas iekārta, kas paredzēta turbulentas un lamināras gaisa plūsmas nodrošināšanai sterilās zonās.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu AstroHood III

Korpusi ar gaisa cauruļvadiem

Priekšfiltrācija kritiskiem sterilo telpu pielietojumiem.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu cauruļvadu korpusiem

Filtra Elementi

Korpusi un Aprīkojums

Servisi

Tīro telpu attēlošana 2

AstroFan FFU

AAF / Dinair AstroFan filtrēšanas iekārta (FFU) ir autonoms griestu ventilatora filtra modulis, kas paredzēts lietošanai sterilās telpās ar turbulentu un lamināru gaisa plūsmu.

Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu AstroFan FFU.

MEGAcel ® II

AAF / Dinair eFRM filtrēšanas tehnoloģijas materiāls, kas nodrošina īpaši augstu efektivitāti ar zemāko spiediena kritumu un vislielāko izturību.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu MEGAcel II.

AstroCel II

Izcila aizsardzība kritiskā vidē.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu AstroCel II

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page