Farmācija

Nodrošina visaugstāko aizsardzību tīrām telpām un citām augstas tīrības pakāpes ražošanas zonām.

Farmācijas nozarē ir nepieciešamas stingras prasības attiecībā uz gaisa tīrības līmeni, jo gaisa piesārņojums tieši ietekmē farmaceitisko produktu kvalitāti. Jebkas, kas varētu nonākt tiešā saskarē ar farmaceitisko produktu, ir potenciāls risks pret piesārņojumu.

Jo īpaši attiecībā uz aseptiski sagatavotām parenterālām zālēm (piemēram, injekcijām un infūzijām) nav pieļaujams nekāds piesārņojums, pretējā gadījumā var rasties nopietns kaitējums vai dzīvībai bīstami veselības apdraudējumi pacientam..

Dzīvotspējīgo un dzīvotnespējīgo daļiņu kontrole ir ļoti svarīga daudzos procesu lietojumos farmācijas nozarē. Tikpat svarīga ir cilvēku aizsardzība pret bīstamiem vai spēcīgiem savienojumiem. AAF piedāvā plašu pieplūdes, izplūdes un recirkulācijas gaisa korpusu un filtru veidu klāstu, kas atbilst katram pielietojumam.

 

 

Neviens tīrs gaiss nav iespējams bez rūpīgi izvēlētas un droši funkcionējošas gaisa filtrēšanas sistēmas. Uzstādīto gaisa filtru (augstas efektivitātes HEPA filtru vai priekšfiltru) veiktspēja tieši nosaka, cik efektīvi tiek kavēta kaitīgu piesārņotāju iekļūšana gaisa plūsmā procesa vidē.

 

Tomēr, ja gaisa filtru atlases procesā netiek ņemtas vērā arī attiecīgā ražojuma ekspluatācijas izmaksas, iekārtas varētu būt pakļautas nevajadzīgiem riskiem un izdevumiem.

Filtra Elements

Korpusi un Aprīkojums

Servisi

AstroHood II

AstroHood II korpusi ir paredzēti HEPA/ULPA filtriem ar hermētiķi vai gēla blīvi.

Click here to learn more

AstroHood III

AAF / Dinair AstroHood III TM filtrs ir autonoma filtrēšanas iekārta, kas paredzēta turbulentas un lamināras gaisa plūsmas nodrošināšanai sterilās zonās.

Click here to learn more

Ducted Housings

Priekšfiltrācija kritiskiem sterilo telpu pielietojumiem.

Click here to learn more

Filtra Elementi

Korpusi un Aprīkojums

Servisi

AstroFan FFU

AAF / Dinair AstroFan filtrēšanas iekārta (FFU) ir autonoms griestu ventilatora filtra modulis, kas paredzēts lietošanai sterilās telpās ar turbulentu un lamināru gaisa plūsmu.

Click here to learn more

MEGAcel ® II eFRM

AAF / Dinair eFRM filtrēšanas tehnoloģijas materiāls, kas nodrošina īpaši augstu efektivitāti ar zemāko spiediena kritumu un vislielāko izturību.

Click here to learn more

AstroCel II

Izcila aizsardzība kritiskā vidē.

Click here to learn more

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page