Skolas & Universitātes

Veselīga un ērta vide ir būtiska, lai gūtu optimālus mācību panākumus

Studentu un skolotāju veselība un komforts ir viens no daudzajiem faktoriem, kas veicina mācīšanos un produktivitāti klasē, kas savukārt ietekmē sniegumu un sasniegumus.

Turklāt nespēja ātri un efektīvi reaģēt uz sliktu iekštelpu gaisa kvalitāti (IAQ) skolās var izraisīt ilgtermiņa veselības problēmu pieaugumu, dārgus remontdarbus un iespējamās atbildības problēmas.

.Iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) ir galvenā problēma gan skolām, gan universitātēm, kas daļēji ir saistīta ar vairāku izglītības ēku vecumu un vispārējo stāvokli.

 

Eiropas Komisija ziņo, ka Eiropā vairāk nekā 64 miljoni skolēnu un gandrīz 4,5 miljoni skolotāju katru dienu pavada daudzas stundas pirmsskolas, pamatskolas un vidusskolas skolās. Bērni skolā pavada vairāk laika nekā jebkurā citā vietā, izņemot mājas.

  • Pelējumu, sporas, ziedputekšņus 
  • Oglekļa monoksīdu, radonu, gaistošos  organiskos savienojumus (GOS)
  • Vīrusus, baktērijas un blakusproduktus
  • Transportlīdzekļa dzinēja izplūdes gazes no rūpniecības uzņēmumiem
  • Azbestu, mālu, elementārdaļiņas un ķīmiskās šķiedras

 

Kvalitatīva gaisa filtrēšanas sistēmas projektēšana, darbība un apkope ir ļoti svarīga, lai skolās nodrošinātu tīru un veselīgu iekšējā gaisa kvalitāti (IAQ). Pareizi funkcionējošas filtrēšanas sistēmas attīra gaisu no netīrumiem, putekļiem, ziedputekšņiem, blaugznām, šķiedrām, kontrolē smakas un samazina piesārņotājus, kas izraisa lielāko daļu iekšējo gaisa kvalitāti (IAQ) problēmu skolu ēkās. Regulāra HVAC apkope ne tikai uzlabo pasažieru veselību un veiktspēju, bet arī ietaupa enerģiju.

 

 

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page