Viesmīlība

VESELĪGAS UN ĒRTAS VIDES NODROŠINĀŠANA

Viesnīcas viesu pieredzei ir izšķiroša nozīme augstās konkurences un pastāvīgi mainīgās viesmīlības nozarē. Lieliska iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) ir šīs pieredzes galvenā sastāvdaļa. Viesnīcās, konferencēs vai kazino cilvēki 80% sava laika pavada ēkās. Tāpēc iekštelpu vide ir vissvarīgākais pakalpojuma kvalitātes elements.

 

 

Viesi vēlas veselīgu un komfortablu vidi, lai sapulcēs darbotos produktīvi un pavadītu brīvo laiku neatkarīgi no tā, vai tas ir savās istabās, restorānos vai uzņēmuma telpās. Tajā pašā laikā darbiniekiem ir jāspēj koncentrēties, lai strādātu efektīvi. Lai apmierinātu visas šīs vajadzības, ir nepieciešama laba IAQ.

 

Gaiss, kas atrodas jūsu ēkā var saturēt:

  • Pelējumu, sporas, ziedputekšņus
  • Oglekļa monoksīdu, radonu, gaistošos organiskos savienojumus (GOS)
  • Vīrusus, baktērijas un blakusproduktus
  • Transportlīdzekļu dzinēju izplūdes gazes no rūpniecības uzņēmumiem
  • Azbestu, mālu, elementārdaļiņas un ķīmiskās šķiedras

 

Viesnīcu gaisa filtrēšanas sistēmām jāpārvar salīdzinoši liels gaisa daudzums. Aptuveni 50% no ēkas enerģijas patēriņa tiek novirzīti apkurei, dzesēšanai un gaisa pārvietošanai. Ņemot vērā kopējās īpašuma izmaksas (Total Cost of Ownership — TCO), ir svarīgi paturēt prātā - lai ēka būtu rentabla, plānošana ir svarīgs solis. Tas palīdz saglabāt energoefektivitāti, samazināt dārgo dīkstāvi un paildzināt iekārtu kalpošanas laiku. 

 

Uzņēmumiem ir vērtīgi integrēt zaļās apbūves stratēģijas projektēšanā, celtniecībā un ikdienas ekspluatācijā un tās var būt svarīga daļa no uzņēmuma saistībām attiecībā uz ilgtspējību.

 

 

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page