Viesmīlība

VESELĪGAS UN ĒRTAS VIDES NODROŠINĀŠANA

Viesnīcas viesu pieredzei ir izšķiroša nozīme ļoti konkurētspējīgajā un pastāvīgi mainīgajā viesmīlības nozarē. Lieliska iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) ir šīs pieredzes galvenā sastāvdaļa. Viesnīcā, konferencē vai kazino cilvēki 80% sava laika pavada ēkās. Tāpēc iekštelpu vide ir vissvarīgākais pakalpojumu kvalitātes elements. Viesi vēlas veselīgu un komfortablu vidi, lai sapulcēs darbotos produktīvi un pavadītu brīvo laiku neatkarīgi no tā, vai tas ir savās istabās, restorānos vai uzņēmuma telpās. Tajā pašā laikā darbiniekiem ir jāspēj koncentrēties, lai strādātu efektīvi. Lai izpildītu šīs cerības, ir nepieciešams labs IAQ.

 

 

Viesi vēlas veselīgu un komfortablu vidi, lai sapulcēs darbotos produktīvi un pavadītu brīvo laiku neatkarīgi no tā, vai tas ir savās istabās, restorānos vai uzņēmuma telpās. Tajā pašā laikā darbiniekiem ir jāspēj koncentrēties, lai strādātu efektīvi. Lai izpildītu šīs cerības, ir nepieciešams labs IAQ.

 

Gaiss, kas atrodas jūsu ēkā var saturēt:

  • Pelējumu, sporas, ziedputekšņus
  • Oglekļa monoksīdu, radonu, gaistošos  organiskos savienojumus (GOS)
  • Vīrusus, baktērijas un blakusproduktus
  • Transportlīdzekļa dzinēja izplūdes gazes no rūpniecības uzņēmumiem
  • Azbestu, mālu, elementārdaļiņas un ķīmiskās šķiedras

 

Viesnīcu gaisa filtrēšanas sistēmām jāpārvar salīdzinoši liels gaisa daudzums. Aptuveni 50% no ēkas enerģijas patēriņa tiek novirzīti apkurei, dzesēšanai un gaisa pārvietošanai. Apsverot kopējās īpašumtiesību izmaksas (TCO), ir svarīgi paturēt prātā, ka, lai ēka būtu rentabla, tehniskās apkopes plānošana ir svarīgs solis, lai saglabātu energoefektivitāti, samazinātu dārgo dīkstāvi un paildzinātu iekārtas kalpošanas laiku. 

 

Uzņēmumiem ir vērtīgi integrēt zaļās apbūves stratēģijas, projektēšanā, celtniecībā un ikdienas ekspluatācijā un tās var būt svarīga daļa no uzņēmuma saistībām attiecībā uz ilgtspējību.

 

 

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page