Iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) lidostām

Palieliniet gaisa kvalitāti savā ēkā, vienlaikus nodrošinot laiku un izmaksas

Lidostas ir kausēšanas katls dažādām vielām, kas izraisa sliktu gaisa kvalitāti. No vienas puses, katru dienu šeit satiekas tūkstošiem cilvēku, no otras puses, ir daudz dažādu emisijas avotu. Papildus gaisa piesārņojumam, ko tieši izraisa cilvēki, īpaši, ja vienā vietā atrodas daudzi cilvēki, daudzi transportlīdzekļi pārvietojas tieši lidostā vai ap to, kas izdala izplūdes gāzes. Turklāt ir smaku piesārņojums no restorāniem vai ēkas apkopes un remonta darbiem. Savukārt vislielāko gaisa piesārņojumu veido lidmašīnu izplūdes gāzes. Tās ir ne tikai smakas, bet arī bīstamas pasažieriem un lidostas darbiniekiem.

Gaisa filtrācijas sistēmām šajās iekārtās jāapstrādā relatīvi liels gaisa apjoms. Aptuveni 50% no ēkas enerģijas patēriņa tiek novirzīti apkurei, dzesēšanai un gaisa pārvietošanai. Apsverot kopējās īpašuma izmaksas (Total Cost of Ownership — TCO), ir svarīgi paturēt prātā, ka, lai ēka būtu rentabla, plānošana ir svarīgs solis, lai saglabātu energoefektivitāti, samazinātu dārgo dīkstāvi un paildzinātu iekārtas kalpošanas laiku. 

Tajā pašā laikā ir nepieciešama visaugstākā iespējamā gaisa daļiņu un molekulāro piesārņotāju kontrole, lai aizsargātu pasažierus un lidostas personālu, lai nodrošinātu komfortablu, veselīgu un bez smaržas vidi.

AAF var piedāvāt pilnu gaisa filtrēšanas iekārtu komplektu, kas nepieciešams lidostas gaisa apstrādes iekārtu darbībai. Papildus augstas efektivitātes daļiņu filtriem, kas atbilst visaugstākajām prasībām, AAF var nodrošināt aktīvās ogles gāzes fāzes filtrus un aprīkojumu, lai droši noņemtu nepatīkamās smakas, kā arī kaitīgās gāzes, piemēram, lidmašīnu izplūdes gāzes un dīzeļdegvielas dūmus.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page