Iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) lidostām

Palieliniet gaisa kvalitāti savā ēkā, vienlaikus nodrošinot laiku un izmaksas

Lidostas ir perfekta vide dažādām vielām, kas izraisa sliktu gaisa kvalitāti. No vienas puses - katru dienu šeit satiekas tūkstošiem cilvēku, no otras puses - te ir daudz dažādu emisijas avotu. Papildus gaisa piesārņojumam, ko izraisa paši cilvēki ( īpaši, ja vienā vietā atrodas daudz cilvēku), lidostas teritorijā vai ap to pārvietojas daudzi transportlīdzekļi, kas izdala izplūdes gāzes. Turklāt ir smaku piesārņojums no restorāniem vai ēkas apkopes un remonta darbiem. Savukārt vislielāko gaisa piesārņojumu veido lidmašīnu izplūdes gāzes - tās izdala ne tikai smakas, bet arī bīstamas vielas pasažieriem un lidostas darbiniekiem.

Gaisa filtrācijas sistēmām šajās iekārtās jāapstrādā relatīvi liels gaisa apjoms. Aptuveni 50% no ēkas enerģijas patēriņa tiek novirzīti apkurei, dzesēšanai un gaisa pārvietošanai. Ņemot vērā kopējās īpašuma izmaksas (Total Cost of Ownership — TCO), ir svarīgi paturēt prātā - lai ēka būtu rentabla, plānošana ir svarīgs solis. Tas palīdz saglabāt energoefektivitāti, samazināt dārgo dīkstāvi un paildzināt iekārtu kalpošanas laiku. 

Tajā pašā laikā ir nepieciešama visaugstākā kaitīgo gaisa daļiņu un molekulāro piesārņotāju kontrole, lai aizsargātu pasažierus un lidostas personālu, kā arī nodrošinātu komfortablu, veselīgu vidi bez liekām smaržām.

AAF var piedāvāt pilnu gaisa filtrēšanas iekārtu komplektu, kas nepieciešams lidostas gaisa apstrādes iekārtu darbībai. Papildus augstas efektivitātes daļiņu filtriem, kas atbilst visaugstākajām prasībām, AAF var nodrošināt aktīvās ogles gāzes fāzes filtrus un aprīkojumu, lai droši noņemtu nepatīkamās smakas, kā arī kaitīgās gāzes, piemēram, lidmašīnu izplūdes gāzes un dīzeļdegvielas dūmus.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page