Gaisa Kvalitātes Risinājumi Materiālu Apstrādes Industrijām

Nodrošināt darbinieku un iemītnieku veiktspēju

Gaisa kvalitātes uzturēšana rūpnieciskā vidē ir ļoti svarīga, lai ēkā sasniegtu augstu produktivitāti un darbinieku labklājību. Slikta iekštelpu gaisa kvalitāte ļoti ietekmē rūpnieciskās produkcijas rezultātu un šajā objektā ražotās produkcijas kvalitāti.

Atkarībā no nozares un procesa materiālu apstrādes radītais piesārņojums var ietvert dažāda veida putekļus vai gāzes.

Veicot tādas darbības kā dažādu materiālu šūšana, metināšana, griešana vai slīpēšana, izdalās dažāda veida putekļi vai gāzes, kurām visiem nepieciešami piemēroti filtrēšanas risinājumi. Tāpēc, lai uzturētu labu gaisa kvalitāti, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo uzstādījumus.

Mēs esam eksperti, izvēloties labāko iespējamo produktu kombināciju, kas kavē piesārņojošo vielu iekļūšanu darba telpā un ārpus tās ar kopējo mērķi radīt drošāku un tīrāku vidi.

Lai novērstu darbības traucējumus, kas pārtrauc ražošanu, ir svarīgi novērst gaisa radīto putekļu piesārņojumu, kas ietekmē gan augšupējo, gan lejupējo piegādes ķēdi rūpnīcā.

Pirmais solis gaisa kvalitātes kontrolē ir atbilstošu filtru uzstādīšana. Piesārņojuma risku agrīna atklāšana un efektīva pārvaldība ir galvenais, lai samazinātu ražošanas traucējumus un samazinātu izmaksas.

Facility management teams in industrial applications need the support of a trusted on-site advisor who can perform air filtration audits, diagnostics, and continuous improvement to ensure the most optimal effective solution for cost savings and risk reduction.

We do this by providing a consultative and technical approach to understand your complete air filtration needs, application, and business goals, to optimize your performance and lower your total cost of ownership.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page