Biotehnoloģija

Aizsardzība pret bīstamām bioloģiskām vielām un infekcioziem patogēniem


Stingras normatīvās prasības reglamentē bioloģiskās drošības laboratoriju darbību, un to pamatā ir četru līmeņu riska klasifikācijas sistēma, kas aptver no neatbilstoša vai zema individuālā un kopienas riska līdz augstam individuālajam un kopienas riskam (BSL 1 līdz BSL 4). Izolēšanas filtrēšanas sistēmas ir būtiskas, lai nodrošinātu bioloģiskās drošības laboratorijas personāla, sabiedrības un vides drošību.

 

 

Biotehnoloģijas jomā ietilpst šūnu un biomolekulāro procesu izmantošana, lai attīstītu tehnoloģijas un produktus, kas uzlabo dzīvi, pateicoties attīstībai tādās jomās kā medicīna, lauksaimniecība, degvielas ražošana un ūdens saglabāšana. Biotehnoloģiju pētniecību un izstrādi veic universitātes, slimnīcas, farmācijas uzņēmumi, pētniecības iestādes, kā arī valdības un militārās aģentūras.

 

 

  • Pētījumi ar slimību izraisītājiem, piemēram, vīrusiem, parazītiem, bakteriāliem mikroorganismiem vai ģenētiskiem modificētiem organismiem, var radīt bioloģisku risku ne tikai cilvēkiem, bet arī videi neparedzamas uzvedības dēļ
  • Bažas par bioloģisko drošību daļēji rada jaunu slimību rašanās vai jau kontrolētu slimību atkārtota parādīšanās
  • Biotehnoloģijas laboratorijām ir nepieciešami bioloģiskās drošības pasākumi, kas paredzēti darbinieku, iedzīvotāju un vides aizsardzībai

 

AAF specializējas tādu pilnīgu hermētisku filtrācijas sistēmu projektēšanā, ražošanā un testēšanā, kurās ietilpst HEPA filtri ar maksimālu filtrēšanas efektivitāti faktiski bezdaļiņu laboratorijas vidē, lai novērstu produktu piesārņojumu. Sistēma arī filtrē un satur kaitīgos mikrobus, likvidējot tos no izsmeltā gaisa.

 

AAF vadošā pieredze kritiskajos pielietojumos un vienotā avota sistēmas kopējā pieejā nodrošina atbilstību stingrām reglamentējošām prasībām attiecībā uz bioloģiskās drošības laboratorijām un nodrošina drošu aizsardzību pret būtiskiem potenciāliem apdraudējumiem, kas saistīti ar biotehnoloģijas pētniecību un izstrādi.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page