Biotehnoloģija

Aizsardzība pret bīstamām bioloģiskām vielām un infekcioziem patogēniem


Bioloģisko drošības laboratoriju darbību darbību reglamentē stingras normatīvās prasības un to pamatā ir četru līmeņu riska klasifikācijas sistēma, kas aptver no neatbilstoša vai zema individuālā un kopienas riska līdz augstam individuālajam un kopienas riskam (BSL 1 līdz BSL 4). Izolēšanas filtrēšanas sistēmas ir būtiskas, lai nodrošinātu bioloģisko drošības laboratoriju personāla, sabiedrības un vides drošību.

 

 

Biotehnoloģijas pētniecībā ietilpst šūnu un biomolekulāro procesu izmantošana, lai attīstītu tehnoloģijas un produktus, kas uzlabo dzīves kvalitāti attīstot tādas jomās kā medicīnu, lauksaimniecību, degvielas ražošanu un ūdens saglabāšanu. Biotehnoloģiju pētniecību un izstrādi veic universitātes, slimnīcas, farmācijas uzņēmumi, pētniecības iestādes, kā arī valdības un militārās aģentūras.

 

 

  • Pētījumi par slimību izraisītājiem, piemēram, vīrusiem, parazītiem, bakteriāliem mikroorganismiem vai ģenētiskiem modificētiem organismiem var radīt bioloģisku risku ne tikai cilvēkiem, bet arī videi neparedzamas uzvedības dēļ
  • Bažas par bioloģisko drošību daļēji rada jaunu slimību rašanās vai jau kontrolētu slimību atkārtota parādīšanās
  • Biotehnoloģijas laboratorijām ir nepieciešami bioloģiskās drošības pasākumi, kas paredzēti darbinieku, iedzīvotāju un vides aizsardzībai

 

AAF specializējas tādu hermētisku filtrācijas sistēmu projektēšanā, ražošanā un testēšanā, kurās ietilpst HEPA filtri ar maksimālu filtrēšanas efektivitāti faktiski bezdaļiņu laboratorijas vidē, lai novērstu produktu piesārņojumu. Sistēma arī filtrē un aiztur kaitīgos mikrobus, likvidējot tos no gaisa telpā.

AAF vadošā pieredze kritiskajās jomās un vienotas sistēmas pieeja nodrošina atbilstību stingrajām biodrošības laboratoriju normatīvajām prasībām un nodrošina aizsardzību pret būtiskajiem potenciālajiem apdraudējumiem, kas saistīti ar biotehnoloģiju pētniecību un izstrādi.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page