Gaisa kvalitātes kontrole automobiļu krāsošanas procesam

Izvairieties no krāsošanas defektiem un dārgas pārstrādes

Krāsu līniju gaisa kvalitātes kontrole

Automobiļu krāsojuma līniju pārvaldība ir sarežģīta. Pat vismazāko faktoru izmaiņas var radīt nopietnas sekas. Gaisa kvalitātei ir izšķiroša nozīme katrā krāsošanas rožošanas procesa posmā. Piesārņots gaiss var radīt nepieciešamību veikt dārgas pārbūves un pat pārtraukt līnijas darbību. Tas var būtiski ietekmēt transportlīdzekļa lietošanas efektivitāti, kvalitāti un vispārējo ražošanas grafiku.

AAF piedāvā pilnvērtīgus risinājumus gaisa kvalitātes uzlabošanai krāsošanas līnijās, krāsošanas kabīnēs un žāvēšanas krāsnīs gan sistēmas pieplūdes gaisam, gan izplūdes gaisam, tostarp efektīvai krāsas pārsmidzināšanas apstrādei.

Kad piesārņotas gaisa daļiņas izraisa defektu uz svaigi krāsotas virsmas, iestājas kontroles zuduma gadījums. Tas ir brīdis, kad dārga pārstrāde ir neizbēgama.

Pastāv ievērojamas izmaksas, kas saistītas ar risku pārvaldību un defektu atklāšanu. Pat tad, ja tiek veikti visplašākie piesardzības pasākumi, rodas kļūmes. Apmācītu cilvēku-operatoru kļūmes atklāšanas efektivitātes rādītāji svārstās no 80% līdz 90%. Savukārt, ja tiek izmantoti roboti cilvēku-operatoru lomas pildīšanai, kļūmes atklāšanas efektivitātes rādītāji pieaug līdz aptuveni 96%.

  • Apkārtējie putekļi vai procesa putekļi
  • Cilvēku mati
  • Tekstilšķiedras
  • Piesārņotāji, piemēram, silikons vai PVC daļiņas
  • Cilvēku kļūdas
  • Procesu kļūdas

 

  • Garāki ražošanas grafiki
  • Peļņas zaudējums sakarā ar papildapstrādi
  • Negatīva ietekme uz galvenajiem darbības rādītājiem
  • Palielinātas krāsošanas līnijas ekspluatācijas izmaksas

 

Gaisa kvalitātes pārvaldība ir ļoti svarīga plūstoša piegādes ķēdes uzturēšanai. Gaisa putekļu piesārņojuma likvidēšana ir būtiska, lai novērstu kļūmes, kas aptur ražošanu, ietekmējot gan augšupējo, gan pakārtoto piegādes ķēdi.

Pirmais posms gaisa kvalitātes kontrolē ir piemērotu filtru uzstādīšana visiem krāsošanas procesa posmiem. Lai samazinātu ražošanas traucējumus un samazinātu izmaksas, būtiska ir piesārņojuma risku agrīna atklāšana un efektīva pārvaldība.

Krāsošana ir energoietilpīgākais automobiļu ražošanas posms. 75% no kopējās automobiļu ražošanas procesam nepieciešamās enerģijas tiek izmantota krāsošanas krāšņu un smidzināšanas kabīņu darbībai. Lai sasniegtu tādu gaisa kvalitāti, kas nepieciešama optimālam virsmas apstrādes rezultātam, liels gaisa daudzums tiek apstrādāts un pārvietots ar temperatūras palīdzību.

Lai nodrošinātu optimālāko risinājumu izmaksu ietaupīšanai un riska samazināšanai, krāsošanas darbnīcu darba grupām ir vajadzīgs uzticams padomdevēja atbalsts klātienē, kas var veikt gaisa filtrācijas auditu, diagnostiku un nepārtrauktu uzlabošanu.

Mēs to paveicam, nodrošinot konsultatīvu un tehnisku pieeju, lai izprastu visas jūsu gaisa filtrēšanas vajadzības, pielietojumu un uzņēmējdarbības mērķus, tādējādi optimizējot uzņēmuma veiktspēju un samazinot kopējās īpašumtiesību izmaksas.

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page