Gaisa kvalitātes kontrole automobiļu krāsošanas procesam

Izvairieties no krāsošanas defektiem un dārgas pārstrādes

Krāsu līniju gaisa kvalitātes kontrole

Automobiļu krāsojuma līnijas pārvaldība ir sarežģīta. Pat vismazākajiem faktoriem var būt nopietnas sekas. Gaisa kvalitātei ir izšķiroša nozīme katrā krāsošanas rožošanas procesa posmā. Piesārņots gaiss var radīt dārgu pārbūvi un pat pārtraukt līnijas darbību. Tas var būtiski ietekmēt transportlīdzekļa lietošanas efektivitāti, spēju un kvalitāti, un vispārējo ražošanas grafiku.

AAF piedāvā pilnīgus risinājumus gaisa kvalitātes uzlabošanai krāsošanas līnijās, krāsošanas kabīnēs un žāvēšanas krāsnīs gan sistēmas pieplūdes gaisam, gan izplūdes gaisam, tostarp efektīvai krāsas pārsmidzināšanas apstrādei.

Kad piesārņotas gaisa daļiņas izraisa defektu uz svaigi krāsotas virsmas, tiek sasniegts kontroles zuduma gadījums. Tas ir brīdis, kad dārgā pārstrāde ir neizbēgama.

Pastāv ievērojamas izmaksas, kas saistītas ar risku pārvaldību un defektu atklāšanu. Pat tad, ja tiek veikti visplašākie piesardzības pasākumi, rodas kļūmes. Apmācītu cilvēku operatoru faktiskie noteikšanas efektivitātes rādītāji svārstās no 80% līdz 90%. Kad roboti tiek izmantoti cilvēku operatoru lomas pildīšanai, atklāšanas efektivitātes rādītāji pieaug līdz aptuveni 96%.

  • Apkārtējie putekļi vai procesa putekļi
  • Cilvēka mati
  • Tekstilšķiedras
  • Piesārņotāji, piemēram, silikona vai PVC daļiņas
  • Cilvēka kļūda
  • Procesa kļūda

 

  • Garāki ražošanas grafiki
  • Peļņas zaudējums sakarā ar papildapstrādi
  • Negatīva ietekme uz galvenajiem darbības rādītājiem
  • Palielinātas krāsošanas līnijas ekspluatācijas izmaksas

 

Gaisa kvalitātes pārvaldība ir ļoti svarīga plūstoša piegādes ķēdes uzturēšanai. Gaisa putekļu piesārņojuma likvidēšana ir būtiska, lai novērstu kļūmes, kas aptur ražošanu, ietekmējot gan augšupējo, gan pakārtoto piegādes ķēdi.

Pirmais posms gaisa kvalitātes kontrolē ir piemērotu filtru uzstādīšana visiem krāsošanas procesa posmiem. Lai samazinātu ražošanas traucējumus un samazinātu izmaksas, būtiska ir piesārņojuma risku agrīna atklāšana un efektīva pārvaldība.

Krāsošana ir energoietilpīgākais automobiļu ražošanas posms. Pilni 75% no kopējās procesam nepieciešamās enerģijas tiek izmantoti krāsošanas krāšņu un smidzināšanas kabīņu darbībā. Lai sasniegtu gaisa kvalitāti, kas nepieciešama optimāliem virsmas apstrādes rezultātiem, liels gaisa daudzums tiek apstrādāts un pārvietots ar temperatūru.

Lai nodrošinātu optimālāko efektīvo risinājumu izmaksu ietaupīšanai un riska samazināšanai, krāsošanas darbnīcu darba grupām ir vajadzīgs uzticama padomdevēja uz vietas atbalsts, kas var veikt gaisa filtrācijas auditu, diagnostiku un nepārtrauktu uzlabošanu.

Mēs to darām, nodrošinot konsultatīvu un tehnisku pieeju, lai izprastu visas jūsu gaisa filtrēšanas vajadzības, lietojumu un uzņēmējdarbības mērķus, lai optimizētu jūsu veiktspēju un samazinātu kopējās īpašumtiesību izmaksas.

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page