Filtrēšanas risinājumi mikroelektronikai

Gaisa molekulārā piesārņojuma (AMC) samazināšana

Smalkas cietās daļiņas un gaisa molekulārā kontaminācija (AMC) ir rūpīgi jākontrolē attiecībā uz augstražīgu pusvadītāju ražošanu ar zemu atgrūšanas temperatūru.

AMC avoti ietver:

  • ķīmiskā atgāze
  • citu nozaru un procesu izplūdes gāzess
  • transportlīdzekļu izplūdes gāzes
  • sezonālie faktori

AAF piedāvā plašu filtrēšanas risinājumu klāstu, sākot ar priekšfiltriem un smalkiem filtriem caur HEPA un ULPA filtriem līdz AMC filtriem. Turklāt AAF piedāvā plašu filtru korpusu klāstu. Tādā veidā var sasniegt cleanroom klases ar visaugstākajām prasībām.

  • Mehāniska iedarbība, tostarp dzesēšanas gaisa plūsmas nosprostojums, kustīgo vai optisko daļu traucējumi un virsmu deformācija
  • Ķīmiskā iedarbība ietver elektrisko komponentu koroziju, jo putekļi sastāv no sēra un hloru saturošiem sāļiem
  • Elektriskie efekti ietver pretestības izmaiņas un elektroniskās ķēdes vadītāju tiltus

 

AAF International inženieri aktīvi darbojas standartizācijas komitejās gan ASV, gan Eiropā. Mums ir svarīga loma jaunu standartu un ieteikumu izstrādē attiecībā uz cleanroom pieteikumiem.

 

Piemēram, mūsu inženieri bija galvenie līdzstrādnieki Vides zinātņu un tehnoloģiju institūta ieteicamās prakses izstrādē un rakstīšanā. Šī profesionālā kompetence ir atspoguļota katra mūsu ražotā tīras telpas filtrēšanas risinājuma projektēšanā, ražošanā un testēšanā.

Rezultāts ir tīras telpas filtri, kas izstrādāti un samontēti, lai nodrošinātu jums nepieciešamo daļiņu noņemšanu, vienlaikus nodrošinot energoefektivitāti un ietaupījumus.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page