Vides saglabāšanas galvenā problēma ir iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ). Piesārņojuma līmenis šajā iekštelpu gaisā var būt līdz pat piecām reizēm augstāks par āra līmeni un dažos gadījumos pat 100 reizes augstāks. Dažādu gaisa un gāzveida piesārņotāju kontrole ir būtiska, lai aizsargātu nenovērtējamas artefaktu kolekcijas, valsts vēstures īpašumus un dokumentus, mākslas darbus un literatūru.

Šo objektu bojājumus var izraisīt:

 

  • nekontrolēta temperatūra
  • relatīvais gaisa mitrums
  • putekļi un netīrumi
  • gāzveida piesārņotāji, piemēram, ozons un sēra dioksīds

 

Temperatūra un mitrums, ja tie netiek pareizi kontrolēti, paātrina ķīmisko reakciju ātrumu, kas izraisa jutīgu objektu bojāšanos. Putekļu un netīrumu piesārņojums izraisa artefaktu krāsas maiņu. Gāzveida piesārņojums ķīmisko reakciju rezultātā var izraisīt ievērojamu un neatgriezenisku artefaktu, metālu, vēsturisku ierakstu, fotogrāfiju un marmora bojāšanos.

 

 

AAF piedāvā plašu filtrēšanas risinājumu un ierīču klāstu, ko var individuāli pielāgot vietējiem apstākļiem. Šeit mērķis ir ne tikai optimāla jūsu eksponātu aizsardzība, bet arī augstākās klases iekštelpu gaisa kvalitāte apmeklētājiem un darbiniekiem.

 

 

Risinājumi un pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page