Tīra gaisa risinājumi tirdzniecības centriem

Veselīgas un komfortablas vides nodrošināšana

Tirdzniecības centros gaisa piesārņojumu kontrole ir nepieciešama, lai uzturētu komfortablu, veselīgu vidi bez liekām smaržām. Piesārņojuma līmenis šajā iekštelpu gaisā var būt līdz pat piecām reizēm augstāks nekā āra līmenis, un sliktā iekštelpu gaisa kvalitāte (IAQ) ir viena no pieciem lielākajiem vides apdraudējumiem sabiedrības veselībai. Lai gan lielākā daļa komerciālo objektu izmanto parastos makrodaļiņu filtrus, šie filtri nevar atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar sliktu gaisa kvalitāti. Turklāt, lai kontrolētu gāzveida piesārņotāju kaitīgo ietekmi, jāizmanto gāzes fāzes filtrēšana.

Pareiza filtrēšanas izvēle savai HVAC sistēmai var palīdzēt samazināt izdevumus, samazināt riskus un ietaupīt laiku. Tehniskajiem vadītājiem, kas ir atbildīgi par tirdzniecības centriem, ir nepieciešams uzticama konsultanta atbalsts, kas var veikt gaisa filtrēšanas auditus un diagnostiku, lai nodrošinātu, ka viņu gaisa filtrēšanas sistēmās tiek izvēlēts un uzstādīts efektīvākais risinājums.

Gaisa filtrācijas sistēmām šajās iekārtās jāapstrādā relatīvi liels gaisa apjoms. Aptuveni 50% no ēkas enerģijas patēriņa tiek novirzīti apkurei, dzesēšanai un gaisa pārvietošanai. Ņemot vērā kopējās īpašuma izmaksas (Total Cost of Ownership — TCO), ir svarīgi paturēt prātā - lai ēka būtu rentabla, plānošana ir svarīgs solis. Tas palīdz saglabāt energoefektivitāti, samazināt dārgo dīkstāvi un paildzināt iekārtu kalpošanas laiku. 

Visā pasaulē AAF apmierina vajadzību pēc tīra gaisa jebkura veida komerciālos objektos, piemēram, slimnīcās, skolās, lidostās, muzejos, finanšu iestādēs, viesnīcās un iepirkšanās centros.

No lētiem vienreizlietojamiem paneļu filtriem līdz augstas efektivitātes paplašinātas virsmas filtriem ar pretmikrobu un gāzes fāzes filtrāciju. Mēs tirgojam visplašāko pieejamo gaisa filtrēšanas produktu klāstu, lai panāktu gan tīrāko gaisu, gan enerģijas ietaupījumu, kas padara mūsu risinājumus ļoti ilgtspējīgus.

Jautājumi?


Sazinieties ar mums:
+371 67069823

vai atrodiet vietējo departamentu

Risinājumi un Pakalpojumi

Document Finder
Kontakti
Mail
Top of Page