Datu centriem ir unikālas prasības un stingri noteikumi salīdzinājumā ar citām tipiskām komerciālām vietām. Cietās daļiņas un kodīgie gāzveida piesārņotāji ir kļuvuši par nopietnu problēmu datu centriem un serveru telpām.
Vides apstākļi, piemēram, zema korozīvo gāzu koncentrācija, dažos gadījumosvaar veicināt elektronisko komponentu korozoju un izraisīt katastrofālu aprīkojuma atteices iespējamību.
Šie piesārņotāji nokļūst datu centrus dažādos veidos, ieskaitot caur āra ventilācijas sistēmām, blakus esošajām iekšējām zonām un ar personu palīdzību, kas ieiet objektā vai kritiskajās zonās un iziet no tām.
Gaisa filtri
Korpusi un aprīkojums
MetaNet
MetaNet filtri ir mazgājami metāla gaisa filtri, kas paredzēti lietošanai smagās rūpniecības nozarēs, kā arī komerciālās un rūpnieciskās apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās.
Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet šeit.
MetaNet
MetaNet filtri ir mazgājami metāla gaisa filtri, kas paredzēti lietošanai smagās rūpniecības nozarēs, kā arī komerciālās un rūpnieciskās apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās.
Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet šeit.
Paneļfiltri
Mūsu paneļu filtri ir ideāli piemēroti, lai aizsargātu dārgākus sekundāros gaisa filtrus no priekšlaicīgas putekļu uzkrāšanās un nomaiņas. Kā primārie filtri tie palīdz samazināt HVAC uzturēšanas izmaksas, novēršot nevajadzīgu putekļu uzkrāšanos uz spirālēm, ventilatoriem
Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet šeit.
Filtrēšanas materiāls
Mūsu gāzes noņemšanas ķīmiskie līdzekļi ir paredzēti plaša spektra piesārņotāju noņemšanai.
Kasetes
Rūpnīcā iepriekš piepildīts ar SAAF Carb vai Blend gāzes fāzes filtriem, kas paredzēti uzstādīšanai atbilstošās gaisa apstrādes iekārtu kasetēs, lai noņemtu korozīvus, smaržīgus vai citus kaitīgus gāzveida piesārņojumus.
VariCel EcoPak
VariCel EcoPak filtrs var tikt izmantots paneļu filtru vietā. Efektivitātes uzlabojums nodrošina labāku smalko daļiņu filtrēšanu. Šis filtrs ir pieejams divos dažādos dziļumos – 48 mm un 98 mm.
Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet šeit.
Sēru saturošas gāzes, piemēram, sēra dioksīds (SO2) un sērūdeņradis (H2S), visbiežāk ir gāzes, kas izraisa elektronisko iekārtu koroziju. Kad šie gāzveida piesārņotāji tiek ienesti datu centros vai servera telpās, tie izraisa vara virsmu un sudraba lodīšu nolietošanos (šīs vielas tiek izmantotas datorashēmu platēs), izraisot intermitējošas un nopietnas kļūmes. Šie korozijas veidi var izraisīt elektroenerģijas plūsmas traucējumus, vai veidot neparedzētaus ķēdes ceļus. Tāpēc kodīgo piesārņotāju likvidēšana ir būtiska, lai saglabātu datu centru iekārtu uzticamību.
Kļūmes daļiņu un piesārņojošo putekļu dēļ parasti klasificē šādi:
Datu centros, kas izmanto gaisa ekonomaizerus, ir ieteicama papildu reāllaika uzraudzība, piemēram, ar AAF SAAFShield® tehnoloģiju, lai ātri reaģētu uz notikumiem ārpus telpās, kas var izraisīt koroziju izraisošu gāzu iekļūšanu datu centros. Reāllaika uzraudzība ir ieteicama arī datu centros ar gāzes fāzes filtrācijas gaisa attīrīšanas sistēmām, lai sekotu līdzi filtru efektivitātei.
Datu centriem ar vai bez gaisa puses ekonomaizeriem, kas neatbilst ISA-71.04 G1 prasībām attiecībā uz vara un sudraba koroziju, ir ieteicama sanācija, izmantojot gāzes fāzes filtrāciju. Gaisa ieplūdes atverēs var izmantot ventilatorus, kas aprīkoti ar makrodaļiņu un gāzu fāzes filtriem, lai piepildītu datu centru ar tīru gaisu, kā arī paaugstinātu spiedienu un novērstu piesārņota āra gaisa iekļūšanu datu centrā. Datu centrā esošo gaisu var recirkulēt caur gāzu fāzes filtriem, lai likvidētu datu centrā iekļuvušos piesārņotājus.